AYGÜNSAN DEMİR ÇELİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Aygünsan Demir Çelik Olarak 1992'den beri üretmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

Aygünsan olarak, "Dünyanın Yükselen Değeri" ilkesi ile uzman teknik kadromuz ve kalite yönetim sistemimiz ile en iyi hizmeti verebilmek için , çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

aygunsandemircelik

Aygünsan Demir Çelik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1992 yılında vasıflı ve özel çelikler üretmek için faaliyetlerine başlamıştır.

Yıllar içerisinde gerçekleştirilen yatırımlar ve iyileştirme çalışmaları doğrultusunda, toplam üretim kapasitesini 200.000 ton/yıl seviyelerine çıkarmıştır.

Günümüzde toplamda 50.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olan sıcak haddehane ve soğuk çekme tesislerinde; lama, kare, transmisyon, altıköşe, asansör kılavuz rayları ve müşterilerin talepleri doğrultusunda proje bazlı özel şekilli çelik profillerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamız, Karabük OSB'de bulunan 100.000 m2 arazi içerisinde 30.000 m2 kapalı alanda kurulmuş olan çelikhane ve haddehane tesisleri ile toplam üretim kapasitesini 300.000 ton/yıl seviyesine çıkarmayı hedeflemektedir.

Vizyon

Dünyanın lider vasıflı çelik üreticisi olmak...

Misyon

Yüksek katma değerli ve yenilikçiliği ile lider vasıflı çelik üreticisidir.

Çevre Bilinci

Tesislerimizde temiz üretim teknolojilerinin kullanılması, geri kazanımın en üst düzeyde tutulması, toprağa, havaya ve suya en az atığın verilmesi, çevre bilincinin ve çevre performansımızın artırılması için çevre yatırımları ve iyileştirmeler gerçekleştirilmiştir.

Dünyanın en büyük enerji kullanıcısı sektörlerden biri olarak enerji verimliliği alanındaki performansımız hem maliyetlerimizi hem de çevre performansımızı doğrudan etkiliyor. Bu doğrultuda enerji verimliliğimizi sürekli izliyor, her yılbaşında belirlediğimiz tüketim hedeflerinin yakalanması için, enerji tüketim değerinin en alt birimlere yayılmasını, sorumlular bazında takip edilmesini, iyileştirmeye açık alanların belirlenerek uygunsuzlukların giderilmesini sağlıyoruz. Sürdürülebilir üretim için kesintisiz ve verimli enerji kullanımının kaçınılmaz olduğu bilinciyle yürüttüğümüz çalışmalarımız sayesinde tesislerimizde spesifik enerji tüketimimiz her yıl daha da iyileşmektedir.